KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7451110
nr 745 1110
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Blandteknik, Göran Hahne (f. 1943), hus, signerad -73, motivets mått: 30x44
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 mars 2012
kl 18:57:16
4/3 20:51:47
100 kr
5/3 18:52:16
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne
Lis Husberg (f. 1920)